Vývoj RUIAN vs. KM prvků na serveru poloha.net – 2021

Po dlouhých letech jsem se podíval na web co tu vlastně je a poslední příspěvek už je pár let zpátky. Tak jsem si řekl že by nebylo od věci udělat update. Samotného mě to zajímalo jak se po těch pěti letech pohlo mapování RUIAN vs KM.

I po těch pár letech je vidět stále lineární ubývání prvků z katastru nemovitostí a že Tracer nejen doplňuje budovy nové, ale zároveň i něco málo patří retrasování starých objektů. Za poslední roky se průběh trochu zpomalil.

Možnost jak ovlivnit graf se hned nabízí 🙂 Podíváme se kolik je nezmapovaných budov ve vašem okolí na http://ruian.poloha.net/budovy/?sort=1 a pustit se do mapování oblasti. Je možné že něco chybí, něco jen je třeba přetrasovat. Ale hlavně prosím nedělejte nic u čeho si nejste jisti že to tak je. Třeba tam ten barák už několik let nestojí ! Proto prosím dělejte jen oblasti které znáte a je vám známá jejich situace.

A nezapomínejte se u mapování dobře bavit !

Vývoj počtu prvků building=* z datu 21. února 2021

Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na Vývoj RUIAN vs. KM prvků na serveru poloha.net – 2021

  1. Viktor_EX říká:

    Ahoj, je tu jeste nekdo? Zoufale potrebuji pomoct s nahranim mapy do Garmina pres Mapsource. Mam 276C a s velkymi img soubory to nejde. Musi se to nakouskovat, nahrat do Mapsource a pak do Garminu. Ale stahnul jsem snad vsechny utility a nefunguje nic. Furt to nekde navaruje na cosi. Mel jsem to kdysi na starym compu, a docela jsem se tim prokousal. Takze vim, ze to slo. Ale ted jsem proste v pr….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *